Whatsapp sohbet geçmişini Android'den iPhone'a taşıma

ficuficuu (1) 8 yıl önce sordu

Öncelikle merhaba. Ben android telefon kullanıyorum ama birkaç güne iphone'a geçicem. Whatsapp sohbetimdeki mesajların silinmemesini istiyorum. Ama sorduğum herkes silinir dedi. Arkadaşımla olan konuşmamı bana e-posta ile yollamasını rica ettim. Ama sadece bir kısmı geldi. Hepsi gelmedi. Başka yedekleme yolu var mı? Ya da iphone'a geçince silinmemesi söz konusu mu?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Whatsapp konuşmalarınızı Android telefonunuzdan iPhone telefona aktaran bir program mevcut. Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer adındaki ücretli bir program bu işi yapıyor.

  • WhatsApp  konuşma geçmişini Android'den iPhone'a direkt aktarma
  • WhatsApp mesajlarını bilgisayara yedekleme
  • Android WhatsApp mesajlarını Txt, Csv, Doc, Html, PDF formatlarına dönüştürme
  • iPhone, Samsung, HTC, Sony Ericsson, LG, Huawei gibi markalı telefonları destekleme

gibi özellikleri var. Ayrıca web sitesinde deneme sürümü var.

Backuptrans Android WhatsApp to iPhone Transfer buradan indirebilirsiniz. Kurulumu PC veya MAC'a yapabilirsiniz.