WhatsApp'ta başkasına ait geçmiş durumları nasıl geri getirebilirim?

figenhan (1) 4 yıl önce sordu

Playstore da es dosya yoneticisi uygulamasi kaldırılmış yerine Rs dosya yoneticisi getirilmis. Whatsapp baskasina ait gecmis durumlari buradan nasil gorebilirim

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

WhatsApp durumları 24 saat sonra tamamen silinir, geri getiremezsin.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Whatsapp Status Saver gibi bir programla durumları kaydetmediyseniz kaybolan durumları geri getiremezsiniz.