WhatsApp'ta beni engelleyen kişi hikayemi görebilir mi?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

WhatsApp'tan beni engelleyen bi kişi paylaştığım hikayeleri hala görmeye devam eder mi?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ta beni engelleyen kişi hikayemi görebilir mi?

Sizi WhatsApp'tan engelleyen bir kişi sizinle alakalı ne hikaye, ne profil bilgileri ne de başka bilgileri göremez. Aynı şekilde siz de o kişinin hikayelerini ve diğer profil bilgilerini göremezsiniz. WhatsApp'ta engelleyen kişi ile sizin aranızdaki iletişim tamamen kesileceği için o kişi hikayenizi göremez. Siz de onun hikayelerini göremezsiniz.