Whatsapp'ta bize gönderilip silinen bir mesajı okumanın bir yolu var mı?

nehir68 (86) 3 yıl önce sordu

Whatsapp'ta bize gönderilip silinen bir mesajı okumanın bir yolu var mı?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Eğer öncesinde Whatsapp history ya da notification history gibi bir program yüklemişsen Whatsapp ile gönderilen ve silinen mesajları okuyabilirsin.

Ama bu programlardan biri yüklü değilse ve mesaj silindiyse okuyamazsın.

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

war ama güvenilir degil whatsap plus kullanıcı mesajı silsede sende gözüküyor ama kullanmanı tavsiye etmem ne kadar güvenli bilinmez...

nehir68 3 yıl önce

Notification log uygulaması varmış o güvenli mi acaba??