WhatsApp'ta engellediğim kişinin profil resmi hala görünüyor

gamzed (1) 3 yıl önce sordu

merhaba , telefon numarasini tel rehberinizden silip ve engellediginiz ayni zamanda whatsuptan da engellediginiz kisinin profil resmi guncellemeleri whatsupin gizlilik >engelli kisiler kisminda profil resmi degisimi otomatik olarak gorunuyor. bunun sebebi ne olabilir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Karşıdaki kişinin seni engellememiş olma ihtimali var mı? Belki bundan kaynaklanıyor olabilir.

xebeth (37) 3 yıl önce cevapladı

sizin engellediğiniz kişinin fotoğrafı size gözükür, sizinkisi ona gözükmez. ama karşı taraf sizi engellerse siz onu göremezsiniz. bir nedeni yok yani whatsapp her zaman bu şekilde çalışıyordu.