WhatsApp'ta gelen mesajı okumadan silme

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

WhatsApp'ta birinden gelen mesajı okumadan nasıl silebilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ta gelen mesajı okumadan silme nasıl yapılabilir?

Birinin size gönderdiği mesajı okumadan, yani mavi tik yapmadan silmek aslında çok kolaydır. Mantıken bir mesajın "okundu" olarak gözükmesi için sizin o mesaja tıklamanız lazım. Eğer tıklamazsanız o mesaj mavi tik olmaz.

Bu mantıkla, demek ki WhatsApp'ın o Sohbetler bölümünden gelen mesaja hiç tıklamadan basılı tutup üst kısımdaki sil butonuna tıklarsanız mesaj mavi tik olmadan silinecek. Yani WhatsApp'ta gelen mesajı okumadan silmek için sohbetler bölümünden mesaja tıklayıp silmeniz gerekiyor.

Yani o gelen mesajı okumadan silmiş olursunuz. En azından karşıdaki kişide mavi tik olmayacağı için, sizin okuyup okumadığınızı anlayamayacaktır.