WhatsApp'ta görüntülü görüşürken çevrimiçi olarak mı görünürüz?

kartalice90 (1) 6 yıl önce sordu

WhatsApp'ta biriyle görüntülü görüşme yaparken çevrimiçi olarak görünmeye devam eder miyiz?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Az önce denedim, görüntülü görüşme esnasında her iki tarafta çevrimiçi olarak görünüyor.

hakan 6 yıl önce

Güzel bir bilgi

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

@farurhenho görüntülü görüşme arka plana atılamadığı için çevrimiçi olacaktır. Ancak sesli görüşmede arka plana atıldığında nasıl görülüyor acaba. Muhtemelen çevrimiçi görünmüyordur. Onu da test etseydin keşke, küçük ama güzel bilgi :)