WhatsApp'ta kayıtlı olmayan birisi çevrimiçi olduğumu görebilir mi?

nehir68 (86) 5 yıl önce sordu

Whatsapp ta benim numaramın kayıtlı olduğu fakat onun numarasının ben de olmadığı birisi benim çevrimiçi olduğumu görebilir mi? Son görülmem herkese kapalı ama çevrimiçi olunca görebilir mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Evet görülür. Çevrimiçi ile son görülmenin alakası yok. Çevrimiçi olma durumuyla ilgili WhatsApp bir gizlilik ayarı sunmuyor. Bu nedenle çevrimiçi olduğunuz zaman, siz o numarayı engellemediğiniz sürece sizin çevrimiçi olduğunuzu görebilir.

nehir68 5 yıl önce

İlla bende de onun kayıtlı olması gerekmiyor yani onda kayıtlıysam görebilir öyle mi?? @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Doğrudur. Senin rehberinde kayıtlı olmasa bile, numaran onun rehberinde kayıtlıysa senin çevrimiçi olduğunu görebilir. Sen anca o numarayı WhatsApp'tan engelleyerek çevrimiçi olduğunu görmesini engelleyebilirsin. @nehir68

nehir68 5 yıl önce

Anladım teşekkürler

veysi2023 (149) 5 yıl önce cevapladı

SON GÖRÜLMENİZ HERKESE KAPALI OLSA DAHİ WHATSAPP TA ÇEVRİMİÇİ OLDUĞUNUZ ZAMAN (İNTERNETE BAĞLANDIĞINIZDA) NUMARANIZIN KAYITLI OLDUĞU HERKESTE ÇEVRİMİÇİ GÖZÜKÜRSÜNÜZ. BİZZAT BEN DENEDİM TEST ETTİM.

nehir68 5 yıl önce

Anladım teşekkürler

veysi2023 5 yıl önce

RİCA EDERİM