WhatsApp'ta kiminle konuştuğum görülür mü?

ihsangngr (1) 6 yıl önce sordu

Size sorum ıphone kullanıyorum ve kız arkadaşımla aynı maili paylasıyoruz kız arkadaşım android işletim sistemi var. ancak kız arkadaşım mailine whatsappta kiminle konuştugumu görüyor ancak içerigini okuyamıyor ben konuşmaları silsem bile onda duruyor bunu nasıl olabiliyor ?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

whatsapdan konuşmaları yedeklemeye yapmış olabilirsin zaten whatsapp 7 gün konuşmaları saklıyor sen yedekleme yapınca mail yaptıgı için ordan gözüküyor olabilir.. farklı gmail kulanıp denermisin..

ihsangngr 6 yıl önce

söyle bu birseyler yaptı sanırım tel eski 4s güncelemelerimi ıclodm olmadıgından mail üzerinden yapıyorum

krsn 6 yıl önce

sorun o olabilir kız arkadaşın veya sen fark gmail hesabdan oturum acın ve ikiniz aynı gmail kullanınca çakışma olmuyor mu başka cihaz tarafından giriş yapıldı gibisinden..

ihsangngr 6 yıl önce

yooo olmuyo ama anlamadıgım whatsapp yedekleme filan kapalıyken nasıl oluyorda konustugum kişileri görebiliyor

krsn 6 yıl önce

Sen whaptsap yedekleme yapmasanda 7 gün saklıyor .

krsn 6 yıl önce

kız arkadaşın whaptsa uygulamasından mı görüyor mesaj ları ?

ihsangngr 6 yıl önce

hayır maili acıp ordan görüyor

ihsangngr 6 yıl önce

kimle konuştugumu saat kaçta oldugunu

krsn 6 yıl önce

Şimdi Whatsap ac Ayarlar -> Sohbetler -> Sohbet yedigi  en alt yüklü olan hesabı kaldır.. bunu dene olucak

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Kiminle konuştuğunuzu mu görüyor yoksa kiminle ne konuştuğunuzu mu görüyor?

ihsangngr 6 yıl önce

kiminle konuştugumu. ancak ne konuştugumu göremiyor

omercik 6 yıl önce

Rehberinizdeki telefon numaraları Gmail hesabınızda kayıtlıysa muhtemelen oradan görüyordur. https://contacts.google.com/ adresine gidip Gmail hesabınızda oturum açın ve kontrol edin. Oradan numaralarınızı silerseniz bidaha göremez. @ihsangngr

ihsangngr 6 yıl önce

peki whatsapp konuşmalarıda dahilmi bunu ?

ihsangngr 6 yıl önce

ve hotmail hesabım gmail degil

omercik 6 yıl önce

https://outlook.live.com/owa/?path=/people bu adrese giderek Hotmail hesabınızda oturum açın. Kişiler görünüyorsa onu silin. WhatsApp konuşmaları dahil değildir, bunu göremez. @ihsangngr

ihsangngr 6 yıl önce

işte sıkıntı orda whatspp nasıl görür

omercik 6 yıl önce

WhatsApp konuşmalarınızı Hotmail hesabınızdan göremez, bu mümkün değildir. Sizden habersiz telefonunuzu alıp WhatsApp Web'i ayarlamış olabilir mi? Size tavsiyem WhatsApp'ı kaldırıp tekrar yükleyin. @ihsangngr