WhatsApp'ta saati geri alsam gönderdiğim mesaj silinir mi?

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Atttığım masaj 7 dk geçmesine rağmen ben bunun önüne geçebilmek için interneti kapatıp mesajın atıldığı saate göre de saati 10 dk geriye alıp mesajlarımı herkezden sildim mesajım karşı tarafta silinmişmidir yoksa silinmemişmidir ?

-*Teşekkür Ederim

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Karşı taraftan mesajın silinmemiştir. Mesaj işleyişi şu şekilde işliyor: Sen mesajı gönderiyorsun, mesaj Whatsapp sunucularına gidiyor oradan da mesajı gönderdiğin kişiye gidiyor.

Senin mantığın işliyor olsaydı, Whatsapp ile gönderilen tüm mesajları silebiliyor olurdun. Mesajı attığın an mesaj Whatsapp sunucularına iletildi bile. Senin internet bağlantını kesmenin bir anlamı olmadı yani.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu 7 dakika süre sınırı uzadı, artık bildiğim kadarıyla 1 saat içinde mesajı herkesten silebiliyorsun. Silebilmenin sebebi bu, yoksa istediğin kadar saati geri al yapamazdın. WhatsApp telefonu tarih ve saati doğru değilse çalışmıyor.