WhatsApp'ta son görülmemi kimler görebilir?

sevdamtl (1) 4 yıl önce sordu

WhatsApp ta son görülmemi sadece rehberimde kayıtlı olanlar mı görür yoksa herkes mi? Son görülme açık ama rehberimde kayıtlı olmayan kişilerde kayıtlıysam görebilirler mi?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Sen kime izin verdiysen onlar görebilir. Herkese açık yaparsan, bir kişi rehberinde kayıtlı olmasa bile son görülmeni görebilir. "Kişilerim" yaparsan,sadece senin rehberinde kayıtlı olan kişiler görebilir.

tekn (1) 4 yıl önce cevapladı

Ayarlar > Gizlilik bölümünden bunu kendin belirlersin. Son Görülme seçeneğine tıkladığında "Herkese Açık" ya da "Sadece Kişilerim" seçenekleri vardır. Hangisini seçersen o görünür.