WhatsApp Telefonunuzun tarihi yanlış! hatası

pelinny (863) 10 yıl önce sordu

WhatsApp açmak istediğimde

Uyarı

Telefonunuzun tarihi yanlış! Saatinizi ayarlayın ve tekrar deneyin.  Your Phone date is 05 03 2014

şeklinde hata veriyor.

Toplam 2 cevap

pelinny (863) 10 yıl önce cevapladı

Sorun telefonumu fabrika ayarlarına çevirdiğimde ortaya çıktı.

Telefonumum tarih ve saati doğru olmasına rağmen WhatsApp

Uyarı

Telefonunuzun tarihi yanlış! Saatinizi ayarlayın ve tekrar deneyin.  Your Phone date is 05 03 2014

hatası veriyordu.

WhatsApp'ı güncelledikten sonra sorun çözüldü.

kullanici545238 (1) 7 yıl önce cevapladı

saati ve tarihi ayarlıyorum fakat düzelmiyor

blackheaven 7 yıl önce

Manuel olarak değil otomatik saat dilimlerinden birini seçerek ayarlamanız gerekmektedir.Whatsapp'ınız güncel sürüm olmalıdır. @kullanici545238