WhatsApp web çıkış uyarısı

elif0564 (6) 5 ay önce sordu

merhaba, whatsapp web'i aktif bir şekilde kullanıyorum fakat sadece kendi bilgisayarıma bağlı bugün bir uyarı geldi '' beklenmeyen bir sorun nedeniyle cihazlarınızın oturumu kapatıldı'' diye bu ne demek oluyor acaba başka birisi whatsapp'a bağlanmaya mı çalışıyor ? QR kod olmadan birinin bağlanması mümkün değildir değil mi ?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 ay önce cevapladı

QR okutmadan bağlantı mümkün değil.

Whatsapp sunucularındaki anlık bir hatadan dolayı böyle bir uyarı almış olma ihtimaliniz var.  Zaman zaman whatsapp sunucularında teknik sorunlar yaşanabiliyor.