WhatsApp Web çıkış yapmak

emel32 (1) 2 yıl önce sordu

merhaba WhatsApp Web'in bir yerde açık olduğunu nasıl anlarız ? Bağlı cihazlarda hiçbir cihaz gözükmüyor cihaz ismi gözükmeden mesajların takibi yapılabilir mi ?

Toplam 2 cevap

talhaa (1) 2 yıl önce cevapladı

Merhabalar bildiğime göre bağlı cihaz ismi gözükmüyorsa mesaj takibi yapılamaz
İyi günler dilerim :)

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Whatsapp web herhangi bir yerden açılırsa telefonunda bildirim çıkar. "Whatsapp web şuan aktif" yazar bildirim ekranında. Merak etme bu görünmeden takip yapılamaz.

Whatsapp web açık kaldığında Whatsapp cihazlar bölümünde de bağlı olan cihaz görünür.