Whatsapp web için QR okuturken bir anda telefon netlemeye çalışıyor net olmasına rağmen 2 saniyede 1 tekrarlıyor ve whatsapp web'e bağlanamıyorum

wesla (1) 2 yıl önce sordu

QR kod okuturken hafif zoom it zoom out yapıyor netlemeye çalışıyor nasıl düzelteceğimi bulamadım

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Koyu arkaplan ile kullanırsan sorun çözülebilir diye düşünüyorum:

Chrome kullanıyorsan şöyle bir eklenti ile dene:

Dark Reader: https://chrome.google.com/webstore/detail/dark-reader/eimadpbcbfnmbkopoojfekhnkhdbieeh?hl=tr

wesla 2 yıl önce

zaten koyu arkaplan sıkıntı şu ki tam okuyacakken netlemeye çalışıyor kamera