Whatsapp Webten çıkış yaptım ama yine de whatsapp web'in açık kalma ihtimali var mıdır

elif0564 (6) 2 yıl önce sordu

merhaba dün internet kafeden bir belge çıkartmam gerekti ve whatsapp web kullandı ordaki beyefendi çıktı aldıktan sonra telefonumdan çıkış tuşuna bastım ve karekod ekranı çıktı. Bağlı cihazlar kısmında da hiçbir cihaz ismi yok whatsapp web'in açık kalma ihtimali var mıdır ? çıkış yapılsa dahi mesajlarımızı takip edebilirler mi ?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

Yapılması gerekenleri yapmışsınız, mesajları vs göremezler.

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Bağlı cihazlar kısmında hiç bir cihaz görünmüyorsa aıç br whatsapp web kullanan cihaz yok demektir. Çıkış yapmışsınız.