whatsapp yazışmalarımı nasıl geri alabilirim

bulent (1) 8 yıl önce sordu

telefonumu değiştirdim yanlız eski telefonumdaki  whatsapp yazışmalarım yeni telefonuma gelmedi eski telafonum türkiyede ben yurt dışında olduğum için yazışmalarımı nasıl alabirim ?

lütfen yardımcı olabirmisiniz !!!!
eski telefonumu şimdi eşim kullanıyor

Toplam 2 cevap

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

WhatsApp yedekleri telefonda tutar. Sunucuda değil.

Bu sebepten telefonu değiştirdiyseniz eski mesajlarınız eski telefonunuzda kaldı.

Fiziksel olarak telefonu elinize almadan uzaktan eski mesajlarınızı getiremezsiniz.

Eski telefonunuza yeni bir SIM kart takıldıysa, yani telefon numarası değiştiyse telefona WhatsApp kurulsa da mesajlar geri gelmez. Fakat telefon numarası aynıysa mesajlar WhatsApp kurulduğunda geri gelir.

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Tenorshare WhatsApp Recovery 2.6.0 (tıkla)

Belki senin için şans oldu, Giveaway of the Day bugün yayınladı. Yarın (14 Mayıs Perşembe) sabah saat 10'a kadar bedava ve lisanslı kullanım hakkı bulunuyor. Program açıklamasına göre sadece WhatsApp mesaj ve kontakları değil. her çeşit kayıp, her kaybedilme vaziyetinde kurtarılabiliyor. İddiaları bu..