WhatsApp yedeklemesinden geri yükleme

thunderbolt06 (1) 5 yıl önce sordu

Whatsapp yedeklemesinden geri yükleme videonuzu izledim bir sorum olacak acaba sohbetlerin içerisinden tek tek silinmiş olan mesajlarıda geliyormu biliyorum bu kelimeler hoş değil ama nette bir cevap bulamadım acil ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

darkcrak 5 yıl önce

Evet tek tek de silsen işe yarıyor

thunderbolt06 5 yıl önce

Teşekkürler cevap için

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Eğer yedekler içinde silinmişler varsa gelir. Örneğin yedek dün alındı, mesaj bugün silindiyse elbette silinen mesaj yedeğin içindedir. Bu mesajlar gelir. Mesaj silindikten sonra yedek alındıysa mesajlar gelmez.

thunderbolt06 5 yıl önce

Hakan bey cevap için teşekkürler anladığım kadarıyla 15 nisanda yapılan ve aynı gün sohbet içerisinden silinen mesajları geri getirmem için 16 nisan yedeklemesini yüklemem gerekiyor değil mi?