whatsappta kendi sildiğim mesajları geri getirebilir miyim?

senakati (1) 8 yıl önce sordu

Whatsapptan kendim yanlışlıkla sildiğim sohbeti geri getirme imkanım var mı acaba ? silip geri yükledim ama mesajları ben silmiş olduğumdan dolayı geri gelmedi sohbet. yedeğini bulabaileceğim bi kaynak ya da program var mı?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Mesajlar telefonun hafızasında yani SD kartta tutulur.

Yedeklenen mesajlar /sdcard/WhatsApp/Databases klasöründe tutulur. Bu klasörü kontrol edin. Bu klasörde msgstore.db.crypt7 gibi crypt7 uzantılı dosyalar varsa bu dosyalarda mesaj yedekleri tutulur.

crypt7 dosyaları şifrelenmiş dosyalardır. Fakat bu dosyaların içeriğini görüntülemek mümkündür.

Bu dosyaları görüntüleyebilmek için telefonunuzun Root edilmiş yani kırılmış olması gerekir.

Şifreli WhatsApp dosyalarını WhatsApp Viewer programı ile görüntüleyebilisiniz. WhatsApp Viewer programını buradan indirebilirsiniz.