Whatsappta önceden yazılan şeyler herhangi bir uygulama ile geri getirebilinirmi androit kullaniyorum böyle bir Google play uygulamasi varmı ?

mervemelekc (1) 4 yıl önce sordu

Google olayla böyle uygulamalarla ilgili şeyler duydum fakat onlar indirdikten sonra izliyor herhalde yinede merak ediyorum herhangi şekilde olabilirmi

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden Uzmanim.net üzerinden bir sürü çözüm yazılmıştı ve yorumlar yapılmıştı dilersen alttaki linklerden çözüme gidebilirsin. Ayrıca her hangi ek bir mesajları kurtarma programı yok

WhatsApp silinen mesajları kurtarma | 2019

Whatsapp konuşma mesaj kayıtlarım silindi