Whatsappta whatsapp kamerasıyla çekilen videolar telefon galerisine her zaman kaydolur mu

leylaleyla (1) 1 ay önce sordu

Whatsapp kamerası ile bizim çektiğimiz video ve fotoğraflar her zaman galerimize düşer mi ? Android telefon kullanıyorsak

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 1 ay önce cevapladı

Merhabalar, WhatsApp uygulaması üzerinden çekmiş olduğunuz fotoğraflar galeriye bir kişiye gönderdiğiniz zaman düşüyor. Eğer çektiğiniz fotoğrafı beğenmeyip tekrardan çekerseniz bu fotoğraf galerinize düşmez fakat birine gönderirseniz galerinize fotoğraf ve video kayıt olur otomatik olarak.