whatscope ödeme

mnum (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba whatscope uygulamasını silmene rağmen  ekim ayında 4 kez ödeme çelmiş itunes dan ve 2 tanesi de 2 katı tutarında. İptal ve iade nasıl yapılabilir? Özlellikle fazla alınan tutar.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Whatscope uygulamasını silmeniz sizin ödemenizi iptal etmeniz anlamına gelmiyor.Ödeme iptali konusundan emin değilim.Ancak ödeme yapmayı artık iptal etmek istiyorsanız bunu appstore veya iTunes üzerinden yapmanız gerekecek.