whattsap ta yedeklenen mesajları nasıl silebilirim?

tugba96 (1) 7 yıl önce sordu

Whatsappta gece 2 gibi mesajlarım yedeklendi telefonun dahili hafızasında mıdır nasıl silebilirim? Teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Telefonunuz Android ise mesajlarınız hem telefona hem de Google Drive Hesabınıza yedeklenebiliyor.Eğer iPhone ise sadece iCloud hesabına yedekleniyor(Yerel hesap yedeklense de ulaşılamıyor).

Android yedeklerine telefon üzerinden Dosya yöneticisi kullanarak sdcard/WhatsApp/Databases altından ulaşmak mümkün.İsterseniz bu yedekleri el ile silebilirsiniz.Eğer Google Drive veya iCloud hesap tanımlanmamışsa yedeklenme olmamıştır büyük ihtimalle.