Wi-Fi bağlantım kesilip duruyor, nasıl çözebilirim?

adils (136) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarımda internet sorunu oluyor, canlı ders'te internet birden gidiyor. Bu sorunda beni gıcık ediyor ve dersimi kaçırıyorum. İnternet sorunu dediğim Wi-Fi gidip geliyor. Mesela size yazarken bile gidip geldi. Bu sorunun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Wi-Fi sürücüsünü silip yükleyebilirsin. Onun dışında donanımsal olacağını düşünmekteyim, driverları Driver Booster benzeri bir programla mı kurdun?

adils 3 yıl önce

Nasıl silebilirim?

hydra 3 yıl önce

Aygıt yöneticisinden silebilirsin, sildikten sonra Wi-Fi çalışır mı cidden bilmiyorum. @adils

darkcrak 3 yıl önce

Başka cihazlarda sorun var mı bu sorun? @adils

adils 3 yıl önce

Hayır yok.36mbit/san hızında internet ama nedense sadece bilgisayarda böyle oluyor bu arada aygıt yöneticisinden ne kadar denesemde silince tekrar yüklüyor sürücüyü.@darkcrak

adils 3 yıl önce

Şimdi enthernet kablosundanmi baglanayim