wifi ağda oturum açın sorunu

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Sra sıra gün içinde mutlaka wi fi ağda oturum açın uyarısı aliyorum.

Ayrıca wifi giriş yetkilendirme gerektirir uyarısı da aliyorum.

Sorun nedir acaba ?

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Bugün mü olmaya başladı? Zirar şuan türk Telekomda sıkıntı var. Google filan açılmıyor. Ülke genelinde Türk telekom kullanıcıları sorun yaşıyor. Elbette  türk telekom kullanıyorsan.

Genel olarak wifi ağda oturum açın sorunu internet bağlantısının kopmasından kaynaklanır. Eğer sık sık wifi ağda oturum açın hatası alıyorsan internet bağlantın kesiliyor demektir. Adsl modemin yanına giderek sorunu gözlemleyebilirsin. wifi ağda oturum açın aldığında adsl modemin yanına git ve modem üzerindeki ADSL ve Internet ışıklarını gözlemle. ADSL ışığı sabit yanmalı, internet ışığı yanıp sönebilir ya da o da sabit yanabilir.

Eğer dediğim gibi internet kesinti sorunu yaşıyorsan Türk Telekom ile görüşmen gerekebilir. Sorun hattından kaynaklanıyor olabilir. Önce dediğim kontrolü yapmalısın.

hakan 4 yıl önce

@jackrudolphgs biraz ek yaptım. Dediğimi kontrol eder misin?

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

DNS Değiştirmeyi dene. Genel olarak TT Kullanıcıları bu sorundan muzdarip.

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce cevapladı

Hergün mutlaka oluyor.  mate 20 lite kullanıyorum .Dns nasıl değiştirilir ?

hakan 4 yıl önce

Türk telekom mu kullanıyorsun?

jackrudolphgs 4 yıl önce

Evet maalesef. Sorunun kaynağını bilsem keşke..

darkcrak 4 yıl önce

Huawei dns değiştirme çözümü paylaşmıştım dilersen bu linkden gide bilirsin https://uzmanim.net/soru/huawei-emui-9-1-dns-degistirme-2020/101906#a101907