Wifi Kimlik Denetimi hatası oluştu ?

oguzhan34 (96) 5 yıl önce sordu

Wifi bağlanmıyor.Kimlik denetimi hatası alıyorum.Şifre doğru.Modemi resetledim sorun devam ediyor ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Modem arayüzüne girip güvenlik türünü sadece WPA yapmayı deneyebilirsin.

oguzhan34 5 yıl önce

Öyle denedim fakat vpa seçerken hata vermişti. @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Şifrenden dolayı hata vermiş olabilir. Modemi fabrika ayarlarına döndürdün mü?

oguzhan34 5 yıl önce

Hata : WPA-PSK çalışır olamaz WPS 2.0 . Modemi fabrika ayarlarına döndürdüm sorun aynı yazılım yükledim yine aynı. @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Sadece senin bağlandığın cihazda mı böyle hata var yoksa evindeki bütün cihazlarda mı hata veriyor @oguzhan34

oguzhan34 5 yıl önce

Bütün cihazlarda hata veriyor. Modem modeli "ZyXELL VMG3312-B10B" Şöyle bir çözüm var sadece. Arayüzde WİFİ açıp kapatma bölümü var . Kapatıp açınca giriş sağlanıyor. Modemi kapatıp açınca tekrar eski haline dönüyor. @farurhenho

omercik 5 yıl önce

Ramazan dolayısıyla pek aktif olmadığım için mesajına anca dönebildim kusura bakma. Benzer bir problemi yaklaşık 1 yıl önce ben de yaşamıştım. TP-Link müşteri hizmetlerini aradım ve modemime yazılım güncellemesi yaptılar sonra problem düzeldi. Modem üreticisinin müşteri hizmetlerini arayıp problemi ilet, mutlaka bir çözüm bulunur. @oguzhan34

oguzhan34 5 yıl önce

@farurhenho Uzaktan güncelleme yapabiliyorlar mı ben mi götürüyorum. Teşekkür ederim.

omercik 5 yıl önce

Uzaktan yapıyor bilgisayarına bağlanarak. @oguzhan34