WiFi şifresini doğru girmeme rağmen kabul etmiyor

yldrm1984 (7) 6 yıl önce sordu

Mrb kolay gelsin arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. . Benim telefonum  wifi adresine girmiyor şifreyi doğru yazıyorum .. kontrol ediliyor diyor girmiyor lütfen yardım. ... telefonum general mobil 😲

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Gerekirse modem arayüzünden WiFi şifresini değiştirin ve tekrar deneyin. Yine olmazsa güvenlik türünü değiştirin. Mesela WPA2/PSK ise, sadece WPA yapın. Böyle deneyin.

Yine düzelmezse telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürün artık.