Wifi Var Telefonum bağlanıyor ama internete girmiyor

kullanici742763 (1) 4 ay önce sordu

Merhabalar dün  telefonumdaki ki wifiyi kapattıktan sonra tekrar wifiye baglanamadim . Wifi var diğer telefonlar internete girebiliyor ama benimki girmiyor . DNS ayarlarını değiştirme yaptım olmadı . Ağ ayarlarını fabrika ayarlarına döndürdüm olmadı . Google verilerini sildim önbelleği temizledim olmadı başka ne yapabilirim? Tlefonum Samsung j7 Duo

Toplam 1 cevap

andromobil (74) 4 ay önce cevapladı

Acaba modem ile alakalı olabilirmi net hangi işletmeye ağitse arayın bi bu tel ile değil modem vs ile ilgili