wifi ye bağlanırken ''Ip adresi alınıyor'' yazısında kalma.

kaynak74 (1) 9 yıl önce sordu

Laptopuma mHotspot yükledim. Birkaçkere bağlandıktan sonra wifi ye telefondan bağlanamamaya başladım.

Telefon Wifi yı görüyor ama ''Ip adresi alınıyor'' yazısından ileri gidemiyor (Aynı şekilde tablettede böyle) .

Ne yaptıysam olmadı. modem  resetlemeylede olmuyor. Ne yapmam gerekir?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Eğer Android bir telefon ve tablet kullanıyorsanız bu bilindik bir problem. İp adresi alınıyor sorununun çözümü için

WiFix uygulamasını Google Play üzerinden indirmelisiniz.

Tablet ve telefonda bu uygulamayı yüklediğinizde mHotspot ip adresi alınamıyor sorunu çözülmüş olacaktır.

musa075 (1) 9 yıl önce cevapladı

Tabletine/telefonuna el ile IP adresi atarsan sorun çözülecektir.