Wikipedia'ya giriş hatası

frhtmrl097235 (1) 6 yıl önce sordu

Google Chrome'dan Wikipedia'ya giriş yaparken DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN uyarısı alıyorum.

Toplam 2 cevap

musakose (105) 6 yıl önce cevapladı

Bu hatayı süreklimi alıyorsun onun hakkında bilgi vermemişsin ama genelde geçici bir sıkıntıdır sayfayı yenilediğinde geçmesi lazım eğer sürekli aynı hata ise şu konuyu incelemeni tavsiye ederim.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Hatası Çözümü

Eğer yapamasan Microsoft Edge ile Wikipediaya girmeyi dene büyük ihtimalle giriş yapacaksındır.

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Wikipedia maalesef ülkemizde bir süreden beri yasaklıdır, siteye girilmesi engellenmektedir :(

Engellenen wikipedia'ya nasıl girilir? Wikipedia'ya programsız nasıl girilir? Wikipedia'ya en kolay nasıl girilir? (tıkla)