Win 10'a yükseltince yerel disk dosyaları silinir mi?

ecemez (3) 8 yıl önce sordu

Merhaba ben win 7 ultimate kullanıyorum yerel diskimde oyunlar var. (call of duty,sims,gta vs.) win 10'a yükseltince silinir mi?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10'a yükseltme yoluyla geçildiğinde (Windows 10 Al) eski sistemde kurulu programlar, oyunlar, kişisel dosyalar (arşiv) vb silinmez, bu dosyalar Windows 10 işletim sistemine geçildikten sonrada sabit disk bölümlerindeki varlıklarını sürdürmeye devam eder; Programlar ve çalışan uygulamar -eğer Windows 10 uyumlu iseler- çalışmalarını ve fonksiyonlarını sürdürürler.