Win 10 Masaüstün'de Klasör Oluşuyor

kullanici819172 (1) 3 yıl önce sordu

Merhaba, Windows 10 Pro Kullanıyorum Son Günler'de Bir Sorunla Karşılaşıyorum Masaüstüm'de Şöyle Bir Klasör Oluyor Silince Gene Geliyor.

Yeni Klasör>Gif_Replay_Cache>{2A29D9AA-40C5-4BFF-8CED-C9377EC72DA5}>Temp (Klasör) Out mp4 (Açılmıyor)

Toplam 2 cevap

kullanici819172 (1) 3 yıl önce cevapladı

EDİT: Denetim Masasın'dan Gizli Klasörleri Gösterme Diyorum Gene Gitmiyor Virüs Taraması Yaptım

baterx 3 yıl önce

virüs var mı bak

baterx (9) 3 yıl önce cevapladı

cmd'den yönetici olarak çalıştır. chkdsk /f yaz bilgisayarı yeniden başlat.

yada unlocker dene.