Win 10 Mu Win 7 Mi ???

emre4646 (3) 4 yıl önce sordu

Merhaba Arkadaşlar Windows 7 Bilgisayarımı Windows 10 a Yükseltip Yükseltmeme Konusunda Kararsız Kaldım Oyun Oynarım Ve Fl Stüdio Sony Vegas Gibi Programlarıda Aktif Olarak Kullanırım Sizce Windows 10 a Geçmelimiyim?

Sistem Özelliklerim

- İntel Core 2 Q8200 İslemci 4 çekirdek İslemci

- 4 Gb ddr2 Ram

- R7 240 2gb ekran Kartı

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 Deniyebilirsiniz uygun gibi görünüyor sistem özellikleriniz, eğer performans kaybı yaşarsanız yada sistem performansı düşük kalırsa windows 7'ye geri dönersiniz, kaybedecek hiçbir şey yok.
Eğer ihtiyacınız olursa;

kullanici622551 (61) 4 yıl önce cevapladı

Yalnız windows 10'da telemetri var gizlilik için geçmemeni öneririm. 7 ve 8.1'de devre dışı bırakılabiliyor ama 10'da mümkün değil. Ayrıca Microsoft'un windows 7'nin embedded basımlı sürümüne güncelleme desteği halen devam ediyor.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 mu Windows 7 mi sorunu bence artık abes. Windows 10 destekliyorsa bilgisayar, bir zorunluluk yoksa mutlaka Windows 10 olmalı.

Senin bilgisayarın yavaş da olsa Windows 10 kullanabilirsin.  Malum Windows 7 desteği kesildi. Artık bundan sonra çıkacak güvenlik sorunları çok büyük risk teşkil ediyor.