Win 7 Key ile Aktifleştirme

kugabugra18 (47) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar benim eski bilgisayarımda aldığımız zaman verilen Win 7 anahtar kodu var onu kullanarak nasıl format atabilirim ?

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Normal USB/CD ile format attığınızda key ekranında size verilmiş olan anahtar kodunu girdiğinizde başarı ile format atmış olucaksınız.Fakat bu kodu aynı bilgisayara format atarken kullanabilmektesiniz.

Birde bilgisayarınız çok eski ise bazen windows sürümleri belirli bir süre sonra zaman aşımına uğrayabiliyor.Yani tekrar atılan formatta sürümünüzün süresi geçti veya etkinleştirme süreniz doldu diye bir hata ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

İso dosyasını bulmak için,

Windows 7 Disk Görüntülerini (ISO Dosyaları) İndir

Usb belleğe yazdırmak için ,

ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

kugabugra18 7 yıl önce

USB/CD nereden bulabilirim  asıl merak ettiğim bu

blackheaven 7 yıl önce

Cevabımı güncelledim. @kugabugra18

kugabugra18 7 yıl önce

Teşekkürler

kugabugra18 7 yıl önce

Süresi geçmiş :D