Win10'da bulunan oyun kaydetme özelliğini kullanamıyorum!

said82 (10) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Windows 10'un bir hizmeti olan oyunları kaydetme özelliğini kullanmak istiyordum. Ama sisteminiz klip videoları için yeterli değil diyor. Ben de şu adrese ( http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows-10/what-hardware-do-i-need-to-record-xbox-game-clips-on-my-pc ) bakarak sistemimin yeterli olduğunu gördüm. Ama hine de yeterli değil diyor. Ne yapabilirim, yardım ederseniz sevinirim... Sistemim:

-Nvidia GeForce GT 730 (2 GB DDR3, 128-bit)

-3 GB DDR2 RAM

-Intel Core 2 Duo E7400 (2.8 GHz, 2 çekirdek)

-160 gB HDD (SAMSUNG)

-Windows 10 Pro x64 İşletim Sistemi

Toplam 1 cevap

tkohuseyin (8) 7 yıl önce cevapladı

Bence Sen  format Atıp Win 7 Veya Win xp Yap Derim Çünkü Win 10 Daha Yeni Çıktığı İçin Bazı Hatalar Söz Konusu olabiliyor.

Win 10 u Çok Fazla Kişi Kullanıyor ve Kulalnan Kişilerde Hata Var Diyolar Ben Derimki Geri Win 7 Veya Win xp Ye Dön Derim....

said82 7 yıl önce

Windows 10 çıkalı 0,7 yıl geçti. Bu süre boyunca bir sürü güncelleme yayınlandı. Hatalar azaldı. Tabi hala hatalar mevcut ama yok denecek kadar azaladı. Bu sadece benim bilgisayarımda oluyor...