win10 deneme sürümü

helpp (9) 8 yıl önce sordu

Win 10 yükledim ama deneme sürümü olup olmadığını bilmiyorum nerden bakabilirim internetten( bulduğum bi kod ile yükledim) ayrıca windows etkinleştirilmedi diyor nasıl etkinleştireceğim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

günceleştirmeleri yüklettiğiniz ve etkinleştirdiğiniz  zaman normal sürüm olur etkinleştirmeye gelince

uzmanım nette illegal  program paylaşılmıyor kms programı diye bir programla etkinleştiebilirsin ntte ararasan bulursun