win10 oyunlarda tam ekran sorunu

sukular1selale (2) 8 yıl önce sordu

win7 deyken tam ekran oynayabildiğim oyunlar win10 a geçtikten sonra tam ekran olmamaya başladı ekranın sağında solunda siyah boşluklar kalıyo oyunların çoğu eski oyunlar ama win 7 deyken tam ekran oluyodu ayrıca counter 1.6 yı tam ekrana alınca oyundaki bütün simgeler küçülüyo çözüm gelirse şimdiden teşekkürler

ekran:1366x768

Toplam 3 cevap

hasanalpcan (33) 8 yıl önce cevapladı

Öncelikle masaüstünde sağ tıklayıp grafik özellikleri-ekran menüsünden çözünürlüğe bakın. Sonra oradaki çözünürlük neyse oyunda da aynısını ayarlayın.

Bende de böyle olmuştu ve ben anlattığım yolla kontrol edince düzelmişti.

birhanbirtane (8) 8 yıl önce cevapladı

1280x700 yap olmazsa bütün herşeyi tekrar dene bu arada gta 5 se alt+enter yap

ahedx (-1) 3 yıl önce cevapladı

Oyun çözünürlük ayarıyla ilgili bir problem oyun içi ayarlardan yapabilirsiniz. Yada windows 10 üzerinden ayarlayabilirsiniz.

hydra 3 yıl önce

@alattin Reklam yapmak yasaktır.

darkcrak 3 yıl önce

@hydra aynen öyle reklam yapmak yasaktır @alattin 'e bildirdim.