Win7 Geri Yükleme Sorunu

huseyinkzc (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba bilgisayarım açılırken Windows simgesi gelince yeniden başlatıp duruyordu. Format attık bir gün bilgisayar normaldi , bilgisayarı açarken aynı sorun yeniden başladı. Başlangıç onarmada sorunu çözemiyor geri yüklemedede bu hatayı veriyor(geri yüklemede iki tarih vardi biri güncelleme öncesi biri sonrası ikisinide denedim)

efsaneemrahylz 6 yıl önce

Formattan sonra Sistem geri yükleme noktası olusturmadigin için bu hata çıkıyor @huseyinkzc

efsaneemrahylz 6 yıl önce

Ekran Kartı güncel driver olmalı

krsn 6 yıl önce

win7 cd warsa onarma deneyebilirsin..

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Önce antivirus programını ve hatta Windows güvenlik duvarinida kapatarak, olmazsa güvenli moda girerek Sistem Geri Yükemeyi yeniden dene.

Eğer yine başarılı sonuç alınmazsa bu defa bir kurtarma medyası (Windows 7 yükleme DVD'si yada USB bellegi) kullanarak dene. Bu medya ile PC'yi başlatır ve ön yükleme sonrası kurtarma / onarma seceneklerinde önce otomatik onarimi denersin olmazsa ilk olarak -muhtemel disk hatalarının tespiti ve onarımı icin- CHKDSK disk denetlemesi yaparsın ve daha sonrada Sistem Geri Yükleme aracını yeniden çalıştırırsın.