windows 10, 1903 güncellemesi ne zaman? Gelecek yenilikler nelerdir?

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

windows 10, 1903 sürüm güncellemesini duyurmuş, güncelleme tahmini olarak ne zaman gelir? ve güncelleme beraberinde gelecek yenilikler ve özellikler nelerdir?

Toplam 3 cevap

ybaskin34 (1440) 5 yıl önce cevapladı

Sürüm Önizlemesi olarak Windows Insider Programı üzerinden Gelecek Hafta sunulacak. Tüm kullancıların erişmesi Mayıs sonu gibi olacak.

Güncellemeler için yeni indir - yükle seçeneği gelecek. Kullanıcılara gelen güncellemeleri kontrol etme şansı sunulacak. Güncellemelerin hazır olduğunu belirten bir mesaj gösterilecek ve indirmek / yüklemek için bir butona basılacak ; böylece son güncellemeleri yüklemek zorunda kalmayacaksınız.

Gelecek olan bu indir - yükle seçeneği sadece 1903 için değil aynı zaman Mayıs sonu gibi 1803 ve 1809 sürümlerinede gelecek.

Güncellemeleri duraklatma seçeneği ile 35 güne kadar güncellemeleri bekletme şansı olacak. Tek seferde 7 gün veya 5 defaya kadar yapma şansı sunulacak.

Güncellemelerin otomotik yüklemeye başlamasını engelleyen aktif saatler özelliğide eklenecek.

Buna benzer birçok sorun çözüme kavuşacak bu update ile..

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Ne zaman çıkacak:

Benim araştırmalarıma göre bu ay yani 10 Nisan 2019'da çıkacak.

Ne gibi özellikler gelecek:

Bir çok özellik gelecek gibi görünüyor.

sercoo (1) 5 yıl önce cevapladı

Nisan 2019 İçerisinde gelmesi planlanıyor.