Windows 10 1909 güncelleştirmesi yüklenmiyor

metehanyetgiin (1) 3 yıl önce sordu

Windows 10 kullanıyorum bilgisayarımı güncelleme  vardı 1909 özelik güncelleştirmesi 100 yüz yüklendi yeniden başlat.dedi başlatım  guncelestirmeye geldiğimde indiriliyor diyor çözümü nedir

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Update aracı ile 2004 sürüme güncelleyin.

adils 3 yıl önce

Hydra ama orda bir yerde belirtdi ler ki 2004 güncellemesini indirmek için 1909 indirmek lazım bence eğer öyle şey yoksa lutfen yaz

hydra 3 yıl önce

öyle bir şey yok, direkt 2004 sürüme güncelleyebilirsiniz @adils

metehanyetgiin 3 yıl önce

Geçen birkez gunceledim oldu guncelsiniz dedi sonra tekrar geldi 1909

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Güncelleme geçmişini kaldır ve tekrardan yüklemeyi dene. Yeni gelen güncellemenin kodunu alabilirsen https://www.catalog.update.microsoft.com/home.aspx şu web sitesinde aratıp kurabilirsin zaten Youtube kanalımızda bu sitenin amacını atlatmıştık.

Windows 10 2004 Hatalarını Çözen KB4557957 Güncellemesini İndirme