Windows 10 2018 Şubat ayı güncellemesi neden gelmedi?

pilaye (5) 6 yıl önce sordu

Her ayın ilk salı günü akşam 8'de yeni Windows 10 güncellemeleri düzenli olarak gelir, bugün ilk defa gelmediğine şahit oldum. Size geldi mi?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bu gün değil içinde bulunduğumuz ayın ikinci salı günüdür Şubat güncellemelerinin günü ama aslında buda mutlak değil. Yani o gün mutlaka gelecek diye bir kuralda yok. Başka herhangi bir gündede gelebilir yada ay içerisinde hiç gelmeyebilir.

Özet olarak aylık microsoft - windows güncellemeleri her ayın ikinci salı günü yayınlanır ama bu mutlak bu şekilde olmaz. Başka bir gündede olabilir yada ay boyunca hiç olmayabilir. Microsoft bunu mutlak bir periyot ile yapmamaktadır.

Edit:

13-02-2018 İkinci Salı günü, saat 21:00 civarı :)

pilaye 6 yıl önce

Hala gelmedi? Siz kontrol ettiniz mi?

temmuz 6 yıl önce

Yazmıştım ya birinci Salı değil, ikinci Salı.. Ayrıca bu da kesin değil ama genellikle aylık güncellemeler her ayın ikinci Salı günü oluyor. Üç gün daha sabretmelisin :) @pilaye

pilaye 6 yıl önce

Hocam sağ olun. Peki bir sonraki büyük güncelleme Şubat sonu mu olacak? Hani Redstone 4 falan diyorlar ya?

temmuz 6 yıl önce

Mart ayında olacağı konuşuluyor. Resmi açıklama yok @pilaye

temmuz 6 yıl önce

Merak ve heyecan içerisinde beklediğin Salı güncellemeleri nihayet geldi (13 Şubat 2018 tarihinde 2. Salı oldu bu). Müjdemi diyeyim, gözünmü aydın olsun yoksa :)) @pilaye

fice00 (19) 6 yıl önce cevapladı

Bana da akşam üstü 1 tane, gece 9'da da 2 tane geldi. Toplam 3 tane geldi.. @temmuz bey, yeni güncelleme de neler değişecek, şuan indiriyorum bende..

temmuz 6 yıl önce

Bu linkten bakar ve incelersin (Türkçe değil, Google Tranlate ile çevirmen gerekir): https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4074588/windows-10-update-kb4074588 @fice00