Windows 10 21H2 güncellemesi sonrası kasma sorunu

benmerakettimde (1) 2 yıl önce sordu

selam aleykum abiler. windows 10 kurdum çok kasiyor. sebebi nedir. 21H2 sürümü. eskiden 20H1 sürümü kullaniyordum çok iyi çalişiyordu. 21H2 sürüm çok kasiyor. eski sürümü nasil indire bilirim.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Programlar ve Özelliklere git. Yüklü Güncelleştirmeler bölümünü bul buradan. Windows 10 21H2 güncellemesini bul ve kaldır.

Bu şekilde Windows 10 21H2  güncellemesini kaldırabilirsin.

benmerakettimde 2 yıl önce

peki Programlar ve Özellikler kismina nasil gide bilirim

benmerakettimde 2 yıl önce

ben bu sürümü Microsoft sitesinden ISO dosya olarak indirdim. verdiğin yöntem işe yararmi.