Windows 10 64 bit için sistem sorunlarını tarayan ve onaran ücretli veya ücretsiz bir program önerir misiniz?

yavuz35 (1) 2 yıl önce sordu

Selam. Windows 10 64 bit için sistem sorunlarını tarayan ve onaran ücretli veya ücretsiz bir program önerir misiniz?

İstediğim özellikler: Güvenlik, Gizlilik

Bana bilgisayarımda olmayan özellikleri varmış gibi göstermeyecek bir program lazım.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Windows 10 içinde böyle bir yazılım var. Adı da SFC.

Komut isteminden yönetici olarak şu komutu çalıştırabilirsin:

sfc /scannow

bunun dışında 3. parti yazılımların bir faydasının olduğunu görmedim şimdiye kadar.

Gizlilik için https://www.oo-software.com/en/shutup10 adresindeki uygulamayı kullanabilirsin.