Windows 10 64bit haline getiremiyorum

ozbek (1) 4 yıl önce sordu

Flash belleğe boot dosyalarını kurdum ve boot menüsünden usb'yi seçtim ama siyah bir font üzenine çeşitli sayıların yazıldığı bir ekranda takılı kaldım. Hiçbir şey yapamıyorum ve kapatıp açmaktan başka seçeneğim yok.

Anakart: Gigabyte.

not: bilgisayarı başlatınca boot menüsüne geçmeden önce yukarıda sağda Energy Star yazıyor, bir şirket ya da kuruluş adı sanırsam.

Toplam 3 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

"siyah bir font üzenine çeşitli sayıların yazıldığı bir ekranda takılı kaldım. " işte o sana anlamsız gelen şey bizim saa yardımcı olabilmemiz için gerekiyor.

Bu ekranda gördüklerini ya yazmalı ya da fotoğrafını çekip soruna linklemelisin.  Yoksa hangi aşamada kaldın sorunun ne ne hatası alıyorsun bilemeyiz.

Ekleme:

BIOS'tan doğru şekilde BOOT özelliğini USB önceliklik yaptıysan sorun USB belleğinde olabilir. RUFUS ile tekrardan Windows kurulum USB'si oluştur. Görünen o ki USB boot çalışmıyor. Sorun USB bellekte veya ISO yazdırma işleminde olabilir.

ozbek 4 yıl önce

yorum olarak gönderdim hocam

hydra (3812) 4 yıl önce cevapladı

Siyah yazılarda ne yazıyor ? Fotoğrafını atarmısın ?

ozbek 4 yıl önce

attım hocam

ozbek (1) 4 yıl önce cevapladı

Bu şekilde bir ekranda kalıyorum

hydra 4 yıl önce

Fotoğraf yok.

ozbek 4 yıl önce

fotoğrafı silmişim hocam tekrar gönderdim