Windows 10'a yükseltirken D sürücüsü silinir mi?

ahmetbey55 (3) 6 yıl önce sordu

Windows 7den Windows 10a yükseltmeyi düşünüyorum yükseltince Data D: deki dosyalarım silinir mi?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Kurulum esnasında özellikle D: sürücüyü silmezsen veya bu sürücü üzerinde işlem yapmazsan herhangi bir sorun olmaz. Varsayılan olarak Windows kurulumu C: sürücüyü hedef alır. Yani D sürücünün silinmesi için ek işlem yapman gerekir.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Başka bir sürüme geçtiğine göre format atıyorsun silinmez, eğer kurulum esnasında biçimlendirme yeri gelirse D: yerine C: yi biçimlendirmen gereklidir.