Windows 10 arama butonları çalışmıyor sorunu

synnekey (16) 3 yıl önce sordu

Windowstaki hiç bir arama butonu çalışmıyor. Ne arama butonu ne denetim masasındaki aram butonu hiç biri ayarlardaki de çalışmıyor, daha dün çalışan şey bugün çalışmıyor. (win 10)

Toplam 2 cevap

synnekey (16) 3 yıl önce cevapladı

Sorun çözülmüştür. Çalıştıra "C:\Windows\System32\ctfmon.exe" bu komudu yapıştırdım çalıştı.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Sistem geri yükleme noktası varsaa sistem geri yükleme yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Çalıştır'a "taskmgr" ( Görev Yöneticisi ) yazıp açın ve hizmetler kısmına gelip WSearch'ı bulun. Eğer durduruldu yazıyorsa başlat seçeneğine tıklayın, eğer çalışıyor yazıyorsa yeniden başlat seçeneğine tıklayıp sistemi yeniden başlat.

synnekey 3 yıl önce

peki bu diğerleri içinde düzelcekmi mesela denetim masasındaki arama butonu için fln ?

misty 3 yıl önce

yapıp baksan ?

synnekey 3 yıl önce

olmadı yine aynı