Windows 10 Başlat Butonu Gözükmüyor?

atavistic (7) 7 yıl önce sordu

 arkadaşlar gördüğünüz gibi simge yok ama üzerine mouse ile gelince geliyor. gördüğünüz gibi:

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Sistem geri yüklemesi yaparak daha önceki normal olan haline geri dönebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Veya (yada Sistem Geri Yükleme kapalıysa);

Powershell’de ("Yönetici olarak" çalıştırılacak) "Get-AppXPackage -AllUsers | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml"}" komutunu girerek düzeltebilirsin.. Microsoft tarafından önerilen bu komut arka planda çalışıyor ve Başlat Menüsü dahil görev çubuğunda kaybolan tüm simgeler geri geliyor.

atavistic 7 yıl önce

onun dışında çözümü yokmu?

atavistic 7 yıl önce

yorumunuz için teşekkürler ama amaçsızca video izlerken kendi k.endine düzeldi ilginiz için teşekkür ederim

temmuz 7 yıl önce

Geçmiş olsun.