Windows 10 Bellek konumuna geçersiz erişim

Anonim (156) 7 yıl önce sordu

Windows 10 yıldönümü güncellemesini yükledikten sonra bazı programlar bellek konumuna geçersiz erişim hatası veriyor sorunu nasıl çözebilrim

Toplam 1 cevap

Anonim (156) 7 yıl önce cevapladı
  1. Windows + S tuşuna basın
  2. Gelen pencerdeki arama kutusuna powershell yazın sağ tıklayın Yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayın
  3. PowerShell penceresine Repair-WindowsImage -Online -RestoreHealth  koutunu yazın
  4. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın
  5. Windows + X tuşlarına basın Komut İstemi (Yönetici) seçeneğie tıklayın
  6. Komut istemine SFC / SCANNOW komutunu girip enter tuşuna basın
  7. İşlem tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın