Windows 10 Bilgisayar açılmıyor

dwyanewade (5) 8 yıl önce sordu

Öncellikle merhaba, herkese kolay gelsin .

Konuya geçecek olursam, dün akşam saatlerinde pc başında iken elektrik kesilmişti, 1-2 saat bekledikten sonra elektrik tekrar geldi. Fakat pc'yi tekrar açmaya kalktığımda masaüstüne geçiş yapamadım. Windows logosunda takıldı.(Windows 10-pro)

Güç kaynağında veya kasada bir problem yok, klavye mouse calisiyor.

Sonra reset attığımda kurtarma secenekleri geldi, otomatik sorun gidericiye bastım fakat sorun giderici sorunu belirleyemedi diye bi hata geldi.

Format atmak istemiyorum, çözümü var mı? Teşekkürler.

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

 biraz önceki arkadaşa yazdığım cevap sizede yarayablir uygulayabilirsinizhttp://uzmanim.net/soru/bilgisayarda-donma/66727#yorum-66728

dwyanewade 8 yıl önce

Onu çoktan yapmıştımda maalesef işe yaramadı

candan 8 yıl önce

sistem geri yüklemeyi denedinizmi

dwyanewade 8 yıl önce

O da yarıda kalıyo

dwyanewade 8 yıl önce

Ne yapacaımı bilmiyorum ya :/

candan 8 yıl önce

ekran kartında problem yoksa format atarsınız başka yol görünmüyor