Windows 10 bilgisayara CD'siz nasıl format atılır?

kurtaj (12) 5 yıl önce sordu

Bilgisayarıma nasıl format atacağım sidi olmadan ve programsız

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Windows 10'a programsız format atmak için yazdığım şeyleri tekrarla

  1. Windows tuşuna basıp arama kısmına ayarlar yazalım.
  2. Çıkan sekmeden Güncelleştir ve güvenlik seçeneğine tıkla.
  3. Tıkladıktan sonra sağ köşede Kurtarma seçeneğine tıklayalım.
  4. Tıkladıktan sonra çıkan sonuçlardan Bu bilgisayarı sıfırlaya tıklayalım.
  5. Ve format işlemi başlamış olacaktır İyi günler.

kurtaj 5 yıl önce

Teşekkürler onu bilmiyordum yardımın için teşekkürler

darkcrak 5 yıl önce

Rica ederim

kaydolum (97) 5 yıl önce cevapladı

format dosyalarını istersen sana özel iletiyle resmii microsoft bağlantısını yollarım

darkcrak 5 yıl önce

Sorunu çözdüm ben :)

kaydolum 5 yıl önce

@darkcrak olsun yine de ihtiyacı olabilir diye dedim

darkcrak 5 yıl önce

:) oke

kaydolum 5 yıl önce

@darkcrak ????

darkcrak 5 yıl önce

tamam dedim

kaydolum 5 yıl önce

he tamm @darkcrak

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

Sıfırlama yerine normal bir format atabilirsin Minimum 4 GB'lık USB Belleğe ISO Yazdırmalısınız. Sıfırlama işlemini şahsen ben yapmadım hep Windows 10 Normal bir şekilde format attım ancak bir çok kişi tarafından Sıfırlama Yerine Format atmayı öneriyor.

Windows 10 kurulum rehberi